Praktyka zarządzania

Peter F. Drucker Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
MT Biznes
poradniki
2008-05-01

Biblia i fundament zarządzania jako dziedziny wiedzy.

"Praktykę zarządzania" polecił mi profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na zajęciach z zarządzania. Pamiętam, jak na pierwszym wykładzie powiedział zgromadzonym w sali studentom: "Kiedy wchodzę do biura menedżera i widzę na półce "Praktykę zarządzania" Druckera, to wiem że będę miał z tym człowiekiem o czym rozmawiać". Co miałem zrobić? Podjarany fajnymi zajęciami...

Pomimo swojej objętości ponad 580 str. bardzo łatwo i przyjemnie się ją czyta. Zadziwiające, że mimo ponad 60 lat od pierwszego wydania, większość tez da się wprost zastosować w dzisiejszym biznesie. Polecam!

• Zarządzanie
  • Biznes
  • Kupić
  • HR / Management
  • A4) -- AudioBook (PL i Eng)
  • 100 książek przed śmiercią
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Praktyka zarządzania