Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.90 zł

Doktor Proktor i wielki napad na bank

Jo Nesbø Wydawnictwo: Czarna Owieczka Cykl: Doktor Proktor (tom 4) literatura dziecięca
Czarna Owieczka
Doktor Proktor (tom 4)
literatura dziecięca
2013-10-09

Bardzo dobrze się czyta, będę wracać

Najgorsza z serii, nie jest nudna, ale jakoś mi się nie spodobała.

Trzecia pozycja z tej serii, Syn (10 latek) chętnie przeczytał.... nie wiem czy to zależy od humory dziecka czy od tekstu lektury, ale czasem chętnie opowiadał historie bohaterów a czasem nic... tak jak by nie było w książce nic atrakcyjnego. Ale może to mylne odczucie.
POLECAM

Bardzo fajna sria dla dzieci od Nesbo, chociaż dorośli z pewnością też będą mieć dużo uśmiechu, przy czytaniu. Osobiście czasami tak mnie bolał brzuch, że nie nie byłam w stanie czytać. Najlepiej czytać od pierwszej części. Polecam

trzyma w napieciu do konca

Punkt za nawiązanie do Harry'ego Hole, megagigaekstraogromny punkt za nawiązanie do Harry'ego Pottera - "ta, której imię można było wymawiać tylko szeptem" ;)
Król Norwegii powierza misję odzyskania całych ukradzionych rezerw złota kraju (czyli jednej sztabki złota) jedynym znanym sobie osobom, które potrafią ocalić Świat 🌎, czyli Bulkowi, Lisie i doktorowi Proktorowi....

Czwarty tom z serii, ale mój osobisty pierwszy z cyklem. Musze przyznać, że książka porwała mnie całkowicie. Jest to pewnie spowodowane doświadczeniem autora w stylu pisarskim, jednakże do tej pory pisał on dla innego grupy docelowej a pisanie dla młodszej części odbiorców nie należy do najłatwiejszych. Nie będę was trzymał w niepewności i powiem, że udało mu się...

12026

Szkoda, że to już ostatni tom tej serii. Przy każdym świetnie się bawiłam. Polecam wszystkim od 10 do 100 lat :)

Takiego Jo Nesbø nie znacie. Ja także do chwili obecnej go takiego nie znałam. Choć na dobrą sprawę przeczytałam tylko jedną powieść autorstwa Norwega , czyli "Czerwone gardło".

Jo Nesbo oprócz poczytnych kryminałów, które znają czytelnicy na całym świecie, napisał serię o przygodach trójki przyjaciół. I to nie byle jakich, gdyż dwójka z nich to dzieci, a trzeci to osoba...

• Dla dzieci
  • 2020
  • 2019
  • Chcę w prezencie
  • 2014

Dodaj cytat z książki Doktor Proktor i wielki napad na bank