Copywriting. Jak sprzedawać słowem

Okładka książki Copywriting. Jak sprzedawać słowem
Dorota JędrzejewskaRafał Niemczyk Wydawnictwo: Edgard Seria: Samo Sedno poradniki
poradniki
Samo Sedno
Edgard
2013-09-18
2013-09-18
Dorota Jędrzejewska, Rafał Niemczyk
copywriting reklama hasła reklamowe

Rozdziały podzielone na copywriting w prasie, telewizji, internecie, radiu, mediach społecznościowych.
Bardzo dobra lektura. Moim zdaniem za dużo o reklamach, tworzeniu haseł.
O pisaniu mogłoby być więcej.

Bardzo przydatna pozycja dla początkującego copywritera.

Każdy piszący może z tej książki wiele wynieść ponieważ są w niej zawarte ogólne i niezmienne zasady w zawodzie copywritera. Poza tym książka jest podzielona na rozdziały jak pisać treści do prasy, do internetu, telewizji czy mediów społecznościowych. Zawiera bardzo dużo konkretnych przykładów już powstałych tekstów . Najbardziej skorzystają z niej copywriterzy zajmujący...

2099

super książka, samo "mięso" czyli konkrety. merytoryczna z przykładami i z ćwiczeniami. Brawo dla autorów, za przygotowanie takiej świetnej książki, dużo czytam ale takie perełki zdarzaj się mega rzadko.

Jeżeli liczysz na to, że po przeczytaniu tej książki będziesz pisać lepiej, to, niestety, ale nic z tego.
Niby nic nie można zarzucić temu poradnikowi, niby wszystko jest ok - autorzy poruszyli tu najważniejsze kwestie dotyczące copywritingu. Jednak czegoś zabrakło. Chyba za dużo teorii, z mało przykładów tego, jak pisaniem porywać tłumy.
Przeczytałam. Nie żałuję....

Książkę kupiłam na zajęcia z copywritingu. Całkiem przydatna

Polecam tą książkę początkującym copywriterom - dużo przydatnej wiedzy, omówione zostały najważniejsze rodzaje tekstów marketingowych. Autorzy odnoszą się do copywritera bardzo szeroko - jako osoby generalnie piszącej teksty na zlecenie agencji marketingowej i firm (czyli w jeden worek wrzucone są osoby piszące dla pracy, pracujące przy spotach reklamowych, tworzące...

Tak wysoka ocena, bo autorzy książki zamieścili w niej samo mięso i bardzo dużą dawkę wiedzy. Poza tym sporo ciekawych przykładów i porad. Polecam jak najbardziej, choćby po to, aby usystematyzować wiedzę.

Pisarze to współcześni czarodzieje, którzy przenoszą swoje wnętrze, jego bogactwo, piękno i siłę na kartkę papieru. Wyzwalają w nas emocje, uczucia i zafascynowanie. Otwierają dodatkowe światy, łamiąc bariery rzeczywistości.
Nie inaczej jest z tekstami reklamowymi. Copywriting to stawianie mostów między potrzebami klienta a ofertą jaka nas otacza. To współczesny język,...

Ciekawa i dobrze napisana książka, która w przeciweństwie do wielu poradników zawiera dużo konkretów i przykładów a nie bazuje na oklepanych "mądrościach" i wacie słownej. I już wiem dlaczego na początku maila nie można pisać "Witam":)

• Biznes
  • Legimi rozwój