Moje pierwsze osiemdziesiąt lat. Z Breslau do Izraela

Okładka książki Moje pierwsze osiemdziesiąt lat. Z Breslau do Izraela Werner Ansorge
Okładka książki Moje pierwsze osiemdziesiąt lat. Z Breslau do Izraela
Werner Ansorge Wydawnictwo: Via Nova biografia, autobiografia, pamiętnik
Via Nova
2009-01-01
2009-01-01
Małgorzata Słabicka-Turpeinen
Wrocław Żydzi Izrael pamiętnik

Informacyjny, przerażający, gorzky, czasem naiwny opis życia dziecka i miasta. Warto przeczytać wrocławianom po urodzeniu i tym którzy przenieśli się tu do życia.

Ciekawe wspomnienia, prawdziwe bardzo. Język jest prosty ale prawda zawarta w każdym zdaniu daje do myślenia i pogłębia naszą znajomość historii.

Świetna książka. Szkoda jednak, że okres wrocławski zajmuję tak niewiele stron.

Świetna książka. Szkoda jednak, że okres wrocławski zajmuję tak niewiele stron.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Kuba - 2014
  • Kuba - przeczytane