Życie osobiste Adolfa Hitlera

Troja
Hitler II Wojna Światowa
historia
Hitler II Wojna Światowa

Dobra pozycja dla osób początkujących w temacie II WŚ. Warta uwagi, szczególnie, że wydana została w 1991 r. Dla osób, które temat mają już pogłębiony - nie wprowadza nowych elementów. Bardzo ciekawy wątek książki to końcowe rozdziały - Hitler w satyrze oraz Dowcip o życiu rodzinnym w III Rzeszy.

Bardzo ciekawie opisane życie prywatne Adolfa Hitlera. Poza pierwszym rozdziałem (wg mnie "trochę" nudnym, przez natłok faktów historycznych związanych z bitwami, wojnami, datami, podbojami...) książka bardzo wciągająca. Autor wyjawia wiele "sekretów" Führera, o których się głośno nie mówiło.

Poza tematycznymi rozdziałami (zarys życia i kariery, najbliższa rodzina,...

Dyskusje

• Historia
  • III Rzesza
  • Poukładane
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • A - Papier
  • II wojna światowa