W cieniu Darwina

Alfred Wallace Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Darwinism: An exposition od the Theory of Natural Selection of its Apllications
Marcin Ryszkiewicz
Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego
biologia ewolucjonizm wallace darwin darwinizm w cieniu darwina ryszkiewicz uw ewolucja
Darwinism: An exposition od the Theory of Natural Selection of its Apllications
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Marcin Ryszkiewicz