Can't Get Enough

Shelly Laurenston Wydawnictwo: Brava Cykl: Dragon kin (tom 0.1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Brava
Dragon kin (tom 0.1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Cykl to powiadania raczej, a nie książki. Opowiadania erotyczne, z fabułą, wątki bardzo skromne, postaci tylko zarysowane. Raczej nie warto. Przeczytane w jeden wieczór.

Na półkach: , , , ,

ŁAŁ. Już wiadomo czemu Ailean wychował swoje dzieci jak wychował. I dlaczego tak bardzo lubi ludzi. Tego się nie spodziewałem. Nie czytam tego zbytnio po kolei ale wydaje mi się fajniej najpierw poznać tomy 1, 1.5, 2 a potem wrócić do tych przed 1.

• Smoki
  • Cykl: all series Shelly Laurenston :)
  • Paranormal romance
  • Gryzoń