Mindfulness dla początkujących

Czarna Owca
MINDFULNESS FOR BEGINNERS
ezoteryka, senniki, horoskopy
Paweł Listwan

Książka Jona Kabat-Zinna, twórcy MBSR, nosi tytuł "Praktyka uważności dla początkujących". Równie dobrze mógłby on jednak brzmieć „Praktyka uważności dla żyjących”. „Początkujący” i „żyjący” to terminy na gruncie praktykowania uważności synonimiczne. Póki oddychamy, wszyscy jesteśmy bowiem początkujący. Ergo, ta książka jest dla każdego z nas. Nigdy nie jest za późno ani za...

Zdecydowanie mniej wartościowa, niż inne książki tego autora, szczególnie Zycie, piękna katastrofa. Jest to jednak krótka pozycja, dlatego polecam przekrartkować wszystkim, którzy poznają ideę mindfullness od podstaw :)

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia
  • Duchowość
  • Ogólnorozwojowe 2020
  • Psycho / ogarnięcie
  • Samodoskonalenie

Dodaj cytat z książki Mindfulness dla początkujących