Sonia śpi gdzie indziej

Pija Lindenbaum Wydawnictwo: Zakamarki literatura dziecięca
Zakamarki
literatura dziecięca
2013-09-25

Liczyłam na coś ciekawego, twórczego i kreatywnego... no i się rozczarowałam... książka raczej straszy niż usypia :( nie przeczytałabym jej córce. Strata czasu.

Aktualnie jestem świeżo po lekturze „Sonia śpi gdzie indziej” P. Lindenbaum, córka już śpi (czyli plan podstawowy wypełniony), a ja niemal na gorąco przedstawiam Wam relację z lektury.

Sonia po raz pierwszy w swoim życiu będzie spać poza domem. Tę noc, spędzi u swej koleżanki, Celestyny. W głowie ma już ustalony plan wizyty oraz rzeczy, które z pewnością będę razem...

Czy gdzie indziej jest lepiej?

Zdecydowanie stuknięta zdrowo autorka. Książeczka mocno psychodeliczna, z czystym sumieniem polecam. Książka wspaniale zilustrowana, świetnie napisana, co chwilę się śmiałam, surrealistyczna i pokręcona warto mieć w biblioteczce i wracać razem z maluchem(albo samemu):)

Dyskusje

• Czytam dzieciom
  • 2019
  • Książki dzieci na półkach
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sonia śpi gdzie indziej