Krasnale. Rzecz o kreatywności i zmianie

Okładka książki Krasnale. Rzecz o kreatywności i zmianie
Marek Stączek Wydawnictwo: EdisonTeam.pl biznes, finanse
biznes, finanse
EdisonTeam.pl
2009-01-01
2009-01-01
krasnale stączek edisonteam kreatywność zmiana biznes

więcej Więcej

Kolejna alegoria na temat zmiany, kreatywności i procesu z nimi związanego. Ewidentnie wzorowana na "Kto zjadł mój ser". Prosta historia zawierająca sporo esencji i uwypuklająca najważniejsze kwestie. Książka z tych, które warto sobie odświeżać co jakiś czas, bez względu na potrzeby zawodowe czy osobiste. Prosta forma, przystępna wiedza i sposób jej wyłożenia.

Bajka dla dorosłych. Jak to w bajkach, z przesłaniem.

Książka poświęcona kreatywności i zmianie. Co tu dużo mówić - Marek Stączek to klasa sama w sobie. Miałem przyjemność być na dwóch szkoleniach przez niego prowadzonych. W tym jednym właśnie opartym na tej książce. To co jest w niej zawarte jest tylko tłem, zachętą dla szkoleń przez niego prowadzonych. Jeżeli kiedykolwiek mielibyście możliwość w takowych uczestniczyć polecam...

Połknęłam w godzinę. Teraz treść będzie we mnie pracować.
Lekka, z konkretnym przekazem. Działająca na wyobraźnię

• 2019
  • Audiobook