Oficjalny ilustrowany przewodnik po filmie "Dary anioła: Miasto kości"

Okładka książki Oficjalny ilustrowany przewodnik po filmie
Okładka książki Oficjalny ilustrowany przewodnik po filmie
Mimi O'Connor Wydawnictwo: Mag albumy
albumy
City of Bones: The Official Illustrated Movie Companion
Mag
2013-09-27
2013-09-27

Dla fana jest to super sprawa. Zdjęcia, ciekawostki z planu. bardzo ładnie wydany.

Każdy film powinien mieć taki przewodnik. Ciekawy, dużo fotosów z filmu i kulis. Najbardziej spodobały mi się opisy jak kręcony był film. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią rubryczkę.

Odpowiada na wiele pytań, must read dla fanów. Dowiedziałam się nawet wielu rzeczy, których się nie spodziewałam. Wiele świetnych zdjęć, kadrów z filmu. Szkoda tylko, że niby fani tak zachwyceni byli - jak czyta się w książce - a dalszych części nie zrobiono :( Żałuję niezmiernie, bo serial Shadowhunters traktuję jako właściwie alternatywną historię do książek, a książkowa wersja znacznie bardziej mi odpowiadała i wolałabym widzieć ją zekranizowaną :(

Clary, nastoletnia dziewczyna, żyjąca przeciętnym życiem. Zdolna malarka, która odziedziczyła swój talent po matce. Żyjąca w przekonaniu o niewinności świata i ludzi.
Podczas pewnego dnia wszystko się zmienia. Dziewczyna widzi coś, czego nie powinna widzieć. Okazuje się, że nie jest tym za kogo się uważała. Już sama nie wie kim jest. Zaczyna żyć w świecie, o którym istnieniu wiedziała jedynie z gier, w które grał jej przyjaciel Simon, w którego istnienie nigdy nie wierzyła. Aż do tego dnia...
Zaczyna zupełnie nowe życie, przy boku ludzi, których ledwo, co poznała, bez matki, ojca. Bez nikogo, z kim mogłaby porozmawiać o tym co się dzieje. Jest jedynie Jace, który z pozoru arogancki a zarazem opiekuńczy, czuje silną więź z Clary, nie będąc w stanie zostawić ją samej.
Cała recenzja na http://timeofbook.blogspot.com/2017/07/56-miasto-kosci.html

Wszystko super ale raczej nie przeczytam dalszych części.

Wszystko super ale raczej nie przeczytam dalszych części.

♥♥

♥♥

Rewelacyjne ciekawostki z planu filmowego, dotąd niepublikowane zdjęcia i wszystko opisane "od kuchni". Bardzo pozytywne zaskoczenie! :)

Jest tam wszystko o czym prawdziwy fan może zamarzyć

Jest tam wszystko o czym prawdziwy fan może zamarzyć

Jestem fanką całej serii "Dary Anioła". Książka jest bardzo wciągająca i nie można się od niej oderwać.

• 2015

Dodaj cytat z książki Oficjalny ilustrowany przewodnik po filmie "Dary anioła: Miasto kości"