Blondynka na językach. Norweski

G+J
2013-10-23
2013-10-23
nauka języków obcych norweski

Książka zawiera sporo błędów i nie sądzę, żeby można z niej było się nauczyć norweskiego od podstaw. Pierwsze zetknięcie z nowym językiem jest ważne, ale zaczynając naukę przy pomocy tej książki można zrobić sobie samemu krzywdę.
Jak ktoś wcześniej wspomniał, ta pozycja może być przydatna dla kogoś, kto chce pojechać do Norwegii na wakacje i pochwalić się, że umie...

Uwielbiam ten język. Ta książka niewątpliwie jest bardzo pomocna przy oswajaniu się z norweskim, poznawaniu go i oczywiście w nauce wymowy:). Zawiera w sobie wszelkie niezbędne zwroty, potrzebne do porozumienia się. Najlepsza i sprawdzona metoda, to nauka na głos.
Polecam.

Najprostsza metoda do nauki "bazy" języka. Systematyczność + powtarzanie na głos= sukces. Zdaję sobie sprawę, że czasami musiałem wyglądać nieco dziwacznie, gadając do siebie podczas jazdy samochodem, ale warto :)
Polecam, szczególnie dla tych, których znudziła szkolna, wysoce bezproduktywna metoda metoda nauki języka...

Odkąd pamiętam chciałam się nauczyć języka norweskiego. Zdecydowanie ta książka mi to umożliwiła. Mimo iż mój norweski nie jest na jakimś niesamowitym poziomie, ale na pewno dało mi to dużo :)

• Chcę w prezencie
  • Serie autorskie, kontynuacje