Kup teraz - 11 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.00 zł

Przyjaciele po grób

Patronat LC
Nele Neuhaus Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 2) Seria: Gorzka Czekolada kryminał, sensacja, thriller
Mordsfreunde
Data 1. wydania:
2009-01-01
Anna Urban, Miłosz Urban
Media Rodzina
literatura niemiecka
Mordsfreunde
Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Anna Urban, Miłosz Urban
Gorzka Czekolada
literatura niemiecka

Oficjalne recenzje i

Gorzki smak morderstwa

Link do recenzji

Kryminał z serii dobrych. Akcja i bohaterowie ok. Kolejna z tej serii przeczytana. Polecam.

„Przyjaciele po grób” to druga część cyklu o Pii Sander i Oliverze von Bondesteinie autorstwa Nele Neuhaus i po tej lekturze mogę stwierdzić tylko jedno: że aż po grób będę wielbić tę autorkę! Jestem pod ogromnym wrażeniem fabuły i biję pokłony, bo stworzenie tak zagmatwanego śledztwa zasługuje na uznanie. Przed śledczymi nowe morderstwo – tym razem w Opel-ZOO znalezione...

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała seria :)

Jedna z moich ulubionych serii kryminalnych. Soczyści bohaterowie, ciekawa, nienaciągana fabuła. Polecam.

Kolejne śledztwo pary Bodenstein i Kirchhoff. Tym razem dotyczy ekologów, przepupstwa w świecie biznesu i grupy zdolnych, młodych hakerów.

Drugi tom teutońskiego cyklu kryminalnego okazał się ciut lepszy od pierwszego. Dodatkowy punkt za to, że w pewnym momencie książka rozśmieszyła mnie do łez (komizm sytuacyjny dotyczy wyjścia na jaw okoliczności pewnej małżeńskiej zdrady).

Byłam kiedyś w zoo i na szczęści nie znalazłam tam ludzkiej ręki. Mniej szczęścia miał pracownik zoo w Kronbergu, bo to właśnie on jako pierwszy wpadł tam na ludzkie szczątki. Zostało uruchomione śledztwo w celu znalezienia mordercy znanego obrońcy przyrody i zwierząt. Okazuje się jednak, że to wcale nie takie łatwe. Ekolog miał wielu wrogów i każdy mógł być podejrzanym. W...

Poprawny kryminał. Zakończenie częściowo zaskakujące.
Muszę nadmienić, że audiobook w wykonaniu Mai Ostaszewskiej to jest moim zdaniem DRAMAT i GWAŁT NA LITERATURZE :-/ Ze względu na chorobę zostałam obdarowana kilkoma audiobookami, ten przemęczyłam do końca, ale już kolejnych nie ruszyłam, wolałam poczekać, aż będę mogła czytać sama :-/

Tak jak poprzednia początek nudnawy, ale całość zasługuje na dużego plusa.

Bardzo mi się dobrze czyta serię z Pią. Każda kolejna jest ciekawa i bardzo wciąga. Warto czytać serię po kolei, ale każda z osobna jest świetnym, dobrze napisanym i wciągającym kryminałem. Polecam.

1 057
  • 2019