28 dni do zdrowia. Jak obniżyć poziom cholesterolu i zrzucić zbędne kilogramy

Galaktyka
zdrowie odżywianie dieta
poradniki
zdrowie odżywianie dieta

Przeczytałam już sporo tych książek (z tego samego "nurty dietetycznego") i ta jest chyba najsłabszą z nich.
Napisano ją takim stylem, jakby była skierowana do młodego czytelnika płci męskiej (m. in. przez ciągłe odwołania do pracy strażaka, którym autor jest), ale treściowo - jest adresowana do wszystkich. Do tego ten amerykański hip-hip-hura-optymizm, którego nie lubię,...

Dyskusje

• Uzywam :)
  • Koniecznie kupić!
  • Zdrowie :)
  • Wegetariańskie, dietetyczne i o jedzeniu
  • Wege
  • Pięknie prezentują się na moim regale
więcej mniej