Mężczyzna i chłopiec

István Benedek Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX literatura piękna
Ember és gyerek
Krystyna Pisarska
Instytut Wydawniczy PAX
chłopiec przyroda natura las góry Węgry rozwód ojciec matka syn brat rozstanie samotność mądrość życiowa
Ember és gyerek
literatura piękna
Krystyna Pisarska

Rozwodząca się matka wywozi dziewięcioletniego synka Toniego na wakacje do leśnej chatki starego znajomego Lorinca. Chłopczyk poznaje realia życia w przyrodzie, a na zasadzie analogii odgaduje skomplikowane stosunki świata dorosłych. Mądra i piękna książka o dorastaniu małego dziecka.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Mężczyzna i chłopiec