Przemień siebie, swój świat i ludzi wokół

Wojciech Filaber Wydawnictwo: Novae Res poradniki
Novae Res
zmiany
poradniki
zmiany

Przemień siebie, swój świat i ludzi wokół- obok takiego tytułu z pewnością trudno jest przejść zupełnie obojętnie. Słysząc te słowa postanowiłam zatrzymać się, zajrzeć i odpowiedzieć na pytanie czy równie powalająca treść znajdzie się w tekście Wojciecha Filabera. Po tę pozycję sięgnęłam także ze względu na zainteresowanie psychologią, odkrywaniem siebie i dążeniem ludzi do...

• Zmiana Ja
  • Kupić brak w bibliotekach
  • Postrzeganie świata
  • Kupić
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Przemień siebie, swój świat i ludzi wokół