Being Me

Okładka książki Being Me Lisa Renee Jones
Okładka książki Being Me
Lisa Renee Jones Wydawnictwo: Gallery Books Cykl: Inside Out (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Inside Out (tom 2)
Gallery Books
2013-06-11
2013-06-11

Drugi tom aż tak bardzo mnie nie porwał. Książka jest okej, fajnie napisana, w nawet ciekawy sposób przedstawiona fabuła, jednak były momenty, które sprawiały, że książka mi się dłużyła niestety... Chociaż przyznam szczerze, że zakończenie było intrygujące, więc szybko sięgnęłam po kolejną część, by poznać dalsze losy Sary i Chrisa.
Sara dzięki pomocy i wsparciu Chrisa dowiedziała się, co przytrafiło się Rebece i nie wiele brakowało, a spotkałby ją taki sam los. Ciekawa jestem jak historia potoczy się dalej, dlatego też mam nadzieję, że sprawnie pójdzie mi przeczytanie kolejnej części ☺️

Sara dzięki pomocy i wsparciu Chrisa...

Ta część już nie była taka rewelacyjna, strasznie się dłużyła i nie było takiego dreszczyku jak w 1 części. Ale ciekawi mnie jakie jeszcze tajemnice wyjdą na jaw

Wciąga ,deszczyk po prostu super

Wciąga ,deszczyk po prostu super

Nie wiem kto pisał opis tej książki, ale mam wrażenie jakby jej nie czytał....
Z opisu miałam nadzieję że Sara będzie więcej czasu spędzać z Markiem, co automatycznie pogłębi ich relacje, wprowadzi dodatkowe emocje, że będziemy mieli trójkąt, a Sara nie będzie potrafiła podjąć decyzji, że może nawet wejdzie w świat Marka....
Ale niestety Sara i Chris wyznają sobie dozgonną miłość, nie mogą bez siebie żyć i bla bla bla...
Owszem końcówka jest bardzo emocjonująca, praktycznie piętrzy nam się dramat na dramacie, ale niestety zupełnie nie odczułam emocji z tym związanych. Czytam bo czytam, ale ani nie wierzę w tę wielką miłość, ani nie emocjonuje się rewelacjami związanymi z Rebecą.
Po przeczytaniu 1 tomu z ogromną chęcią i nadzieją sięgnęłam po kolejny, ale ta książka po prostu pozostawiła mnie neutralną, nawet nie ciągnie mnie do sięgnięcia po 3 tom. Oczywiście na pewno to zrobię, bo nie lubię zostawiać historii w środku, ale biorę się za to bez dreszczyku oczekiwania.

Nie wiem kto pisał opis tej książki, ale mam wrażenie jakby jej nie czytał....
Ale niestety Sara i Chris wyznają sobie dozgonną...

Nie wytrzymałabym, gdybym nie sięgnęła po kolejną część trylogii. Przyciągał mnie do niej sekret Merita oraz nierozwiązane sprawy autorki pamiętników oraz zaginionej Elli. Nie zawiodłam się i chętnie sięgnęłam po ostatnią z trylogii.

Okropnie męczyłam się czytając ją. Ta książka przepełniona jest seksem i nic poza tym w niej nie ma. Dopiero na końcu się coś wyjaśnia, ale całość jest bardzo słaba. Główna bohaterka denerwująca. Postać męska także wypada mdło.
Daruje sobie dalsze czytanie tej serii.

Daruje sobie dalsze czytanie tej serii.

Zakoniczenie mnie niemilo zaskoczyło

Zakoniczenie mnie niemilo zaskoczyło

Sara coraz bardziej wkracza w świat Rebeki.Przejmuje jej stanowisko,poznaje szefa,a także Chrisa z którym zaczyna łączyć ją coraz więcej.

W dalszym ciągu oczekuję jak to się zakończy:)

W dalszym ciągu oczekuję jak to się zakończy:)

Druga część również jest dla mnie fascynująca. Tyle się dzieje, niby to taki zwykły romans, ale dla mnie jest w tym tyle tajemniczości, że nie mogę się oderwać od czytania.
Wielu potencjalnych podejrzanych o zniknięcie Rebeki, że czytając to już podejrzewałam każdego :P
Polecam!!!! ;)

Polecam!!!! ;)