Metoda Vojty. Praktyczny poradnik dla rodziców.

Joanna Surowińska Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL zdrowie, medycyna
9788320042429
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
metoda vojty poradnik ilustracje ćwiczeń
zdrowie, medycyna
9788320042429
metoda vojty poradnik ilustracje ćwiczeń

Jak dla mnie - idealny poradnik dla rodziców "zagubionych" i nierozumiejących metody Vojty. Wszystko opisane w przystępny i zrozumiały dla laika sposób.

Książka ustępuje podręcznikowi dr Banaszek pod wględem ścisłości względem zagadnień neurologicznych, ale zyskuje na tym, co podkreślono w tytule: na opisie praktycznych aspektów terapii. Są tu szczegółowe ilustracje, pokazujące pozycje ułożeniowe, kompleksowe opisy punktów stymulacji. Są to te rzeczy, które terapeuta zazwyczaj próbuje przekazać rodzicom, a które czasami...

• Przeczytane w 2018
  • Dziecko
  • 2018
  • Zdrowie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Metoda Vojty. Praktyczny poradnik dla rodziców.