rozwiń zwiń

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Kim jestem? Skórą i kośćmi 😁

Kim jestem? Skórą i kośćmi 😁

Książka, a raczej wykład pana Alana Wattsa jest dosyć krótką lekcją o tym kim jesteśmy oraz czy wnętrze człowieka znajduje się tylko gdzieś między uszami a nosem. Wspomniane jest też, jak nasze wewnętrzne ja opisują inne kultury niż Europejska.
Pan Alan powiedział kilka mi bilskich słów o Bogu oraz wierze.
Na duży plus zasługuje krótka notka biograficzna na początku wykładu, ponieważ nie znałem wcześniej tego Pana i przybliżyło mi to czy warto go słuchać.

Pan Alan powiedział kilka mi bilskich słów o Bogu oraz wierze.
Na duży plus zasługuje krótka notka biograficzna na początku...

Mało filozofii jak na filozofa:D

Mało filozofii jak na filozofa:D