Bauman/Bałka

Narodowe Centrum Kultury
sztuka sztuka współczesna estetyka rozmowa
sztuka
sztuka sztuka współczesna estetyka rozmowa

W rozmowie tych dwóch postaci wychodzi ogromna różnica intelektualna... Bałka zachwycony swoją twórczością, (Bauman również nią zachwycony) zdaje się nie rozumieć bądź nie słuchać komentarzy Profesora. No cóż, dla mnie jasne kto jest mistrzem w tej rozmowie. Żałuję że tak dużo w niej o Bałce a tak mało o prof. Baumanie. Mimo wszystko, cenię Bałkę za jego twórczość.

• Sztuka
  • Sztuka, tak?