Sopot 1939. Starcie wywiadów

Zofia i Jan Puszkarow Wydawnictwo: Psychoskok Cykl: Marta i Maks (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Psychoskok
wojna romans Puszkarow miłość miłość i wojna kasyna brawurowe akcje
Marta i Maks (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
wojna romans Puszkarow miłość miłość i wojna kasyna brawurowe akcje

jako miłośniczka Sopotu musiałam przeczytać ksiązkę choćby z powodu okładki:) duże plusy za budowę i strukturę powiesći,, choć dialogi mnie nie przekonały. Na pewno potrafi budowac super napięcie autor, duży plus za to. mocna książka !

lubię powieści historyczne, a jeszcze wątki kryminalne, sensacyjne, miłosne, zdecydowanie warto. obojętnie czy jest się nałogowym czytelnikiem czy tylko czasem sięga się po lektury.

W lipcu 1939 r. do portu w Gdyni zawinął luksusowy i nowoczesny statek pasażerski MS Piłsudski. Na swoim pokładzie przywiózł do Polski m.in. młode małżeństwo, Martę i Maksa Mortonów, dzieci polskich emigrantów. Młodzi pragną spędzić w Sopocie swój miesiąc miodowy, by następnie zabrać się za spełnianie marzeń Maksa i założyć własną wytwórnię filmową. Jednak nowożeńcy zostają...

Moja recenzja:

Recenzja znajduje się również na moim blogu: http://pasion-libros.blogspot.com/2014/11/42-sopot-1939-starcie-wywiadow-zofia-i.html

„Sopot 1939. Starcie wywiadów” to powieść sensacyjna i szpiegowska przeplatana wątkiem miłosnym." - taki opis przeczytałam i już więcej nic nie musiałam wiedzieć, żeby od razu sięgnąć po tę książkę. Romans szpiegowski w czasach II wojny...

Nowy Jork, początek lipca 1939 r. Młodzi małżonkowie, Amerykanie polskiego pochodzenia Maks i Marta wsiadają na pokład statku „M/S Piłsudski.” Ślub wzięli zaledwie trzy godziny wcześniej. To ich wymarzony rejs do Europy. Marta ma już dość żmudnej pracy w piekarni u swego ojczyma, który zadecydował, że jako 15-letnia dziewczyna ma zakończyć edukację i pomagać mu w...

• Domowa kolekcja
  • Posiadam :)
  • [p] 2015 - własne (ebook)
  • Biblioteczka domowa III
  • Kryminały
  • Mam w pdf
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sopot 1939. Starcie wywiadów