Kuchnia polska. Przepisy dawne i nowe

Okładka książki Kuchnia polska. Przepisy dawne i nowe
praca zbiorowa Wydawnictwo: Świat Książki kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Świat Książki

więcej Więcej

Książka która towarzyszy mi ponad 12 lat, na niej w sumie uczyłam się gotować. Często do niej wracam, więc chyba się spisała.

Książka bardzo dużych rozmiarów, przyjemnie się ją ogląda, ładnie wydana. Idealna na prezent. Oprócz przepisów, porady na temat zdrowego żywienia, wyposażenia kuchni i urządzania przyjęć. Często korzystam z przeliczników wagi na szklanki, łyżki, łyżeczki, dzięki temu nie wpadam w panikę z braku wagi pod ręką. Polecam przepis na pierniczki całuski, moje dzieciaki je uwielbiają:)

• Kulinarne
  • Kulinaria