Microsoft Visual Studio 2012. Programowanie w C#

Okładka książki Microsoft Visual Studio 2012. Programowanie w C# Dawid Farbaniec
Okładka książki Microsoft Visual Studio 2012. Programowanie w C#
Dawid Farbaniec Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Helion
2013-08-01
2013-08-01
Windows 8 WinRT XAML C# Visual Studio 2012 Store Metro Modern Sklep Windows WPF Presentation Foundation

"Microsoft Visual Studio 2012. Programowanie w C#" autorstwa Dawida Farbanieca to znakomity przewodnik dla każdego, kto chce zgłębić tajniki programowania w języku C# przy wykorzystaniu środowiska Visual Studio 2012. Książka ta nie tylko zapewnia kompleksowe omówienie języka C# w kontekście Visual Studio 2012, ale także skupia się na praktycznych zastosowaniach i technikach programistycznych.

Farbaniec, będący doświadczonym programistą, przekazuje informacje w sposób klarowny, co ułatwia zrozumienie nawet dla osób zaczynających swoją przygodę z programowaniem. Książka skupia się na konkretnych projektach i przykładach, co umożliwia czytelnikowi szybkie przełożenie zdobytej wiedzy na praktykę. Dodatkowo, autor wprowadza czytelnika w obszary związane z narzędziami deweloperskimi, co czyni tę książkę kompleksowym przewodnikiem dla programistów na różnych poziomach zaawansowania.

Dla mnie osobiście, "Microsoft Visual Studio 2012. Programowanie w C#" okazała się nieocenionym źródłem w trakcie nauki programowania w C# oraz korzystania z Visual Studio 2012. Książka ta dostarczyła mi nie tylko solidnych fundamentów, ale również praktycznych umiejętności, które mogłem zastosować w moich projektach programistycznych. To zdecydowanie wartościowy zasób w bibliotece każdego programisty.

Shit jakich mało. Za to jego wygłupy są jeszcze dziwniejsze https://www.bitchute.com/video/TWeIkYawJ5x9/

Chciałem jeszcze zhejtować dwa artykuły autora!

Oto inne gnioty autora:

Chciałem jeszcze zhejtować dwa artykuły autora!

Oto inne gnioty autora:

RealVxEr, książka o Visual Studio 2012 wydana w roku 2013 nie była wtedy przestarzała. Panie HATER. :)

Daję 1 gwiazdkę za to, że autor sobie sam wystawia pozytywne oceny we wszystkich pozycjach i wdaje się w dyskusje z komentującymi, zweryfikowanymi użytkownikami portalu!

Tu sobie popatrz hejcie: https://github.com/ethicalblue/Collector I co autor nie zna wcale C#?

Pokaż mimo tovideo - opinia

Faktycznie autor sam sobie tu po 10 gwiazdek wystawia, co za kiep... 1 gwiazdka za słabą technicznie pozycję dla kogoś kto chyba 1 raz zainstalował VS.

Po godzinach w kwestii C#. 🐟🔗💥💀🦠

Po godzinach w kwestii C#. 🐟🔗💥💀🦠