Czechy egzotyczne

2012-01-01
2012-01-01
Czechy Czechosłowacja Czesi

więcej Więcej

Uwaga spoiler - w książce nie ma nic egzotycznego. Zbiór kilku artykułów o kilku aspektach czeskiej historii, dla kogoś kto choć trochę się interesuje Czechami nic nowego tu nie ma, ze względu na formę nie są to szczególnie rozbudowane rozdziały. Niemniej jednak, jako wprowadzenie do tematów można rozważyć, czyta się całkiem dobrze (tylko te literówki i omyłki, korekty...

• Czechy
  • 6) Moje Czechy
  • Czekają na półce
  • Reportaże
  • XP&R
  • 2016

Dodaj cytat z książki Czechy egzotyczne