O mocy Boga t. II

Okładka książki O mocy Boga t. II
Tomasz z Akwinu Wydawnictwo: Antyk Marek Derewiecki Seria: Ad Fontes filozofia, etyka
filozofia, etyka
Ad Fontes
De potentia Dei
Antyk Marek Derewiecki
2009-01-01
2009-01-01
9788361199069
Gabriela Kurylewicz, Mikołaj Antczak, Beata Spieralska, Mikołaj Olszewski, Włodzimierz Zega, Mateusz Przanowski OP, Michał Paluch OP, Zbigniew Bomert OP, Dagmara Wójcik, Andrzej Dumała
Filozofia średniowieczna Tomasz z Akwinu De Potentia Filozofia religii Filozofia Boga