Real Madryt

2013-09-11
2013-09-11
9788378819103
kluby piłkarskie

Książka dająca wiele ludziom, którzy dopiero co zaczęli być fanami Realu, ale dla tych z dłuższym stażem jest to raczej zbiór informacji, które bardzo dobrze znają i które wszędzie można znaleźć. Mimo wszystko całość dobrze napisania, opatrzona ciekawymi zdjęciami. Kupienie to nie strata pieniędzy, wszak jest o Królewskich.

Ciekawie opisany praktycznie każdy aspekt klubu, tyle, że za krótko. Niektóre zdjęcia ciekawe. Fanom Realu powinno sie podobać, innym - niekoniecznie.

Myślę, że fanom Realu Madryt książka może się podobać. Mnie osobiście przypadła do gustu. W końcu każda okazja jest dobra, by poczytać trochę o swoim ukochanym klubie. Co prawda większość zawartych w książce informacji prawdziwy kibic i tak zna. Nic odkrywczego w sobie nie zawiera, aczkolwiek zdjęcia przyjemnie się ogląda. I tak jak napisałam powyżej, z punktu widzenia fana Królewskich nigdy dość książek na temat Realu.

Bardzo ciekawa, książka. Jest w niej dużo podstawowych informacji dla osób, które mało co wiedzą o Królewskich. Jednak dla osób, które mają dużo informacji na ich temat może zaskoczyć historia wspaniałych postaci historycznych. Lecz mimo to książka sama w sobie jest napisana fajnym językiem i warto ją przeczytać :)

Ładnie wydana, dużo zdjęć, napisana prostym językiem. W książce są same oczywistości, przykładowo strona o Kace "Przybył do Madrytu z Milanu za 65mln. euro, wygrał to i tamto, miał wielkie nadzieje na sukces w Madrycie, teraz po przyjściu Carlo Ancelottiego, Kaka liczy na odzyskanie dawnej genialnej formy..."
Takie oczywiste, oczywistości. Jako kibic Realu nie polecam, chyba że ktoś lubi i chciałby pooglądać zdjęcia w książce.

5/10

Takie oczywiste, oczywistości. Jako kibic Realu nie polecam,...

Real Realem,ale książka przeciętna.Wikipedia na papierze.Jako wierny fan RM (od 1998) nie dowiedziałem się z tej książki nic nowego.Widać pozycja wydana po to,by łapać na klub fanów..bo Real to trzeba mieć itd..i to tylko się autorowi udało.Hala Madrid!! :)

HALA MADRID!

HALA MADRID!