Płytkie nacięcie

Okładka książki Płytkie nacięcie
Karin Slaughter Wydawnictwo: Buchmann Cykl: Hrabstwo Grant (tom 2) Seria: Fabryka Sensacji kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2013-09-11
2004-12-01
Lech Żołędziowski

więcej Więcej

Ciekawa historia. Szybko się czyta. Polecam.

Moja ulubiona seria kryminalna (plus tocząca się po wydarzeniach opisanych w serii, kolejna o Willu Trentcie). Świetnie narysowani bohaterowie, mistrzowski wątek obyczajowy etc. Książki K.S. są niezwykle brutalne, nie każdemu może to odpowiadać.

Pomysł na książkę bardzo fajny, ale niestety coś drażni mnie w sposobie pisania pani Slaughter. Główni bohaterowie w momentach słabości są opisani w tak dziwny sposób, że odnosi się wrażenie, że są takimi łamagami życiowymi na co dzień. Akcja jak dla mnie bardzo się wlecze a spokojnie można by ją przyśpieszyć. Mimo wszystko czuję pewien niedosyt i dlatego kilka książek tej...

Na półkach: , , , , ,

Bardzo mocna,brutalna książka,Karin napisała świetnie swoją książkę.
Znakomita pisarka,thriller wstrząsnął mną,poruszył mnie.

Raczej przeciętna, ale czyta się przyzwoicie.
Zdecydowanie lepsza od części pierwszej.

Nie wiem co napisać żeby nie spojlerować? To może tak. Póki co moim zdaniem najlepsza ze wszystkich w tej serii
z tych które przeczytałam. Zaczyna sie nieźle a potem jest jeszcze lepiej. Chociaż należałoby może powiedzieć ...
drastyczniej bo akcja wkracza na ciężki grunt. Mimo ciężkiego tematu czytanie idzie jak po maśle. Zwłaszcza że bohaterowie
znani więc można się skupić...

Książka trzymała w napięciu, jednakże czytało mi się ją mozolnie gdyż poruszała bardzo ciężkie tematy ( gwałt, molestowanie, pornografia dziecięca etc. ).
Musiałam ją sobie dawkować , wgłębianie się w kolejne przygody Sary Linton i jej męża jak zwykle wstrząsa oraz obnaża cały brud tego świata.
Książka mocna, polecam.

Kolejna dobra książka autorstwa Karin trochę przeze mnie ostatnio zapomnianej. Polecam. Trzyma w napięciu, dotyka trudnej tematyki krzywdy dzieci.

Mimo, żę książka porusza ciężkie tematy (molestowanie nieletnich) to napisana jest bez ikry.
Za mało się dzieje a niektóre przemyślenia Leny opuszczałem bo nic nie wnosiły.

To moje kolejne spotkanie z tą autorką i jak zwykle nie zawiodłam się :) książka super napisana zaczyna się od morderstwa dziecka i strzelaniny ale to co odkrywa szeryf w czasie śledztwa wstrząsa każdym. Pedofilia, pornografia. Trzyma od pierwszej do ostatniej strony. Polecam wszystkim

1 551
  • 2014