Wrócę po ciebie

Guillaume Musso
literatura piękna 400 str.
Je reviens te chercher

Albatros
literatura piękna
literatura francuska czas szansa

Kup książkę

W całkowitym skrócie, to książka jest o przeznaczeniu, którego nikt z nas nie może uniknąć, choćby za każdym razem dostawał od losu kolejną szansę na przeżycie swojego ostatniego dnia. Główny bohater aż trzykrotnie otrzymuje szansę na odmienienie swojego życia i uratownie swej córki. Książka podzielona jest na trzy części, w której za każdym razem poznajemy na nowy ten...

Pierwsza moja książka tego autora i nie ukrywam, że mnie zafascynowała.

Ciekawa.. Idealny towarzysz w wolnej chwili..

Książka nietypowa, mieszanka kryminału, romansu i z pogranicza psychologii, pełna zwrotów akcji, charakterystycznych dla twórczości Musso.

Guillaume Musso - lubię go czytać. Chyba pierwszy raz jak na niego trafiłam to był "Central Park" i tak czytam każdą wydaną jego książkę w Polsce.
"Wrócę po ciebie" - czyli mamy tylko dwanaście godzin, by coś zmienić... Czy można zmienić los? Czy da się znowu być szczęśliwym? No i najważniejsze pytanie, kto chce zabić Ethan?

Kto nigdy nie zrobił czegoś z czego dumny nie jest? Czasem każdy z nas po złym wyborze chciałby przeżyć dany dzień jeszcze raz by móc naprawić błąd. Ethan wie jak trudno jest przeżyć ten sam dzień z lepszym wyborem. Tak by wszyscy byli zadowoleni z zakończenia. Niestety każdy nasz ruch otwiera wiele innych dróg, które różnie mogą się potoczyć.
Ethan znany psycholog...

Póki co ulubiona

Ciekawa powieść zaskakująca ale i momentami przewidywalna.Jest to połączenie powieści obyczajowej ,thirella ,romansu oraz fantastyki.Czyta się bardzo dobrze.Zakończenie nie do końca tak oczywiste jak mogłoby się wydawać.Powieść warta przeczytania.Polecam.

Polubiłam twórczość Guillaume Musso.
Jest taka inna.. niczego się nie możesz spodziewać, bo każda tajemnica jest tak strzeżona.
Jest oczywiście romans, są chwile grozy no i te tajemnice, które tak cię wciągają w tą książkę, że nie możesz jej odłożyć, póki się nie dowiesz prawdy. Każda postać jest ciekawie zbudowana a historia? Do ostatniej strony nie możesz się połapać o...

Kolejna przeczytana przeze mnie książka Musso i okazuje się, że to kolejna bardzo udana lektura.

Nie wiem, co ten autor ma takiego w sobie, że jego książki dosłownie pochłaniam, ale tak właśnie jest. Miłośniczka kryminału i intrygi dosłownie zjada książki 'filozoficzne', bo takie właśnie one dla mnie są.

'Wrócę po Ciebie' to książka z teoretycznie bardzo prostą historią,...

Dyskusje

2 951