Gigant 10/2007: Windą na Seszele

Okładka książki Gigant 10/2007: Windą na Seszele
Walt DisneyRedakcja magazynu Kaczor Donald Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Gigant Poleca (tom 83) komiksy
komiksy
Gigant Poleca (tom 83)
Egmont Polska
2007-03-15
2007-03-15
kaczor donald komiks gigant

Okładka książki Wejście smoka Flemming Andersen, Joaquín Cañizares Sanchez, Bruno Concina, Enrico Faccini, Massimo Fecchi, Michael T. Gilbert, Francesco Guerrini, Valerio Held, Bob Karp, Carol McGreal, Luciano Milano, Lara Molinari, Osvaldo Pavese, Giuseppe Perego, Giorgio Pezzin, Teresa Radice, Rudy Salvagnini, Al Taliaferro, Gorm Transgaard
Ocena 7,4
Wejście smoka Flemming Andersen, ...
Okładka książki Gigant 1/2008: Zarobiony bez pamięci Walt Disney, Redakcja magazynu Kaczor Donald
Ocena 7,1
Gigant 1/2008:... Walt Disney, Redakc...
Okładka książki Popisowy numer Flemming Andersen, Gaja Arrighini, Graziano Barbaro, Joaquín Cañizares Sanchez, Giorgio Cavazzano, Rodolfo Cimino, Alessio Coppola, Giorgio Di Vita, Andrea Freccero, Silvia Gianatti, Per Hedman, Valerio Held, Bob Karp, Manuela Marinato, Rune Meikle, Marco Palazzi, Ottavio Panaro, Giorgio Pelizzari, Nino Russo, Al Taliaferro
Ocena 7,6
Popisowy numer Flemming Andersen, ...

Dodaj cytat z książki Gigant 10/2007: Windą na Seszele