Malarstwo biało-czerwone. tom 2 (MBC 10)

Waldemar Łysiak Wydawnictwo: Nobilis albumy
Nobilis
sztuka malarstwo polskie albumy
albumy
sztuka malarstwo polskie albumy

Polska tradycja malarska ma bardzo wiele zasługujących na uwagę obrazów. Wybór dokonany przez Autora jest jego własnym, lecz to, co zasługuje na uznanie, to fakt, że jest to pierwsza tego typu publikacja na polskim runku, która z taką pieczołowitością i jakością odsłania i prezentuje skarby naszej kultury narodowej. Różnego rodzaju przedruki czy wydania albumowe zawsze...

• Albumy
  • Sztuka
  • Zbiory
  • historia
  • Moje książki
  • XXI wiek
  • Waldemar Lysiak

Dodaj cytat z książki Malarstwo biało-czerwone. tom 2 (MBC 10)