Historia literatur iberoamerykańskich

Nina PlutaEwa Łukaszyk Wydawnictwo: Ossolineum Seria: Historie Literatur językoznawstwo, nauka o literaturze
Ossolineum
literatura iberoamerykańska literaturoznawstwo
językoznawstwo, nauka o literaturze
Historie Literatur
literatura iberoamerykańska literaturoznawstwo

książka nieodzowna dla studiujących iberystykę; ratuje "skórę" na zajęciach literatury latynoamerykańskiej; m.in. pomogła mi na egzaminie; lubię do niej zaglądać, kiedy przystępuję do kolejnych etapów wędrówki po przebogatym świecie Literatury Latynoamerykańskiej

• Językoznawstwo, nauka o literaturze
  • Na regale

Dodaj cytat z książki Historia literatur iberoamerykańskich