Masques

Patricia Briggs Wydawnictwo: Ace Books Cykl: Sianim (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
9780441520992
Ace Books
Sianim (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
9780441520992

Książka przypadła mi do gustu. Mamy tutaj ratowanie świata, magię i magiczne istoty, miłość kruszącą mury powstałe podczas nieszczęśliwego dzieciństwa itp.

Alalorn opuściła dom rodzinny chcąc uniknąć pęt społecznych wiążących wysoko urodzoną kobietę. Została najemnikiem, a potem szpiegiem. Podczas jednej z misji uratowała z pułapki wilka. Dopiero znacznie później...

Masgues jest o dziewczynie ,która jest zmienną i szpiegiem pomaga jej przyjaciel Wilk. Oboje przyłączają się do zbiegłego króla, którego pragnie zniszczyć potężny mag.
Książka dobra ,tylko zbyt dużo opisów i szczegółów, przez co trudno się czyta w szczególności początek (do ok 40tej strony),ale potem fajnie się rozkręca. Tą serię można zacząć od 3 części, nie powiązanej z...

Dyskusje

• 2015