Szczury tunelowe

Stephen Mertz Wydawnictwo: Aramis Cykl: Szczury tunelowe (tom 1) Seria: Czarna pantera militaria, wojskowość
Tunnel rats
Rafał Śmietana
Aramis
Tunnel rats
Szczury tunelowe (tom 1)
militaria, wojskowość
Rafał Śmietana
Czarna pantera

Banalna, infantylna fabuła. Tandetne, kliszowate dialogi. Mało lotny język. Przejaskrawione, nieprzekonujące sceny walki - niczym z horroru Guya Smitha. Koszmarek. Odradzam z całego serca, nawet bardzo interesująca mnie tematyka nie zdołała uratować tej książki.

• B - folder
  • Ebook
  • Historia
  • E-booki
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • Historyczna, wojenna, przygodowa

Dodaj cytat z książki Szczury tunelowe