Obudzone pragnienia

Historical (tom 1)
literatura piękna
Katarzyna Schmidt
pragnienia miłość marzenia małżeństwo podroż namiętność przygoda

Bardzo dobrze napisana romantyczna powieść w mało romantycznych czasach. Książka jest lekka, przyjemna z ciekawymi zwrotami akcji. Jestem zachwycony.
Polecam

Nie sądziłam że historia osadzona w dziewiętnastoletniej Anglii może mnie tak zafascynować. Nie lubię filmów kostiumowych w tym stylu, jednak książki Sylvii Day bardzo mnie oczarowały.

Ciekawa pozycja książkowa Sylvii Day - historyczny romans. Czytało się z sercem na dłoni. Bardzo polubiłam ten styl pisania. Ciekawe postacie i opisy. Serdecznie polecam.

To moja pierwsza książka tego typu. Jestem zaskoczona, ponieważ spodziewałam się bardziej odważnego opisu czytając okładkę. Cóż, przeciętna. Proste opisy, prosta(cka) historia.

Zmysłowa, wciągająca.

Miłość na którą warto czekać…

Jessika tuż przed swoim ślubem podczas spaceru staje się świadkiem miłosnej sceny w altance, w której uczestniczył znany z romansów Alistar. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że został nakryty podczas uprawiania seksu z kobietą. Ta scena na zawsze wyryła się w pamięci Jessiki.
Po siedmiu latach małżeństwa, Jessika zostaje wdową. Aby uporać się ze...

Na początku podchodziłam bardzo sceptycznie do tej książki, ale postanowiłam dać jej szansę. W rezultacie przeczytałam do końca, bo byłam ciekawa co będzie dalej i jak skończy się historia głównych bohaterów, ale nie jest to książka, którą osobiście poleciłabym przyjaciółce mówiąc: "musisz to przeczytać" :) Może dlatego, że nie do końca lubię czytać książki gdzie akcja...

sięgnęłam po książkę bo zobaczyłam że ma tu dużo pozytywnych opinii. Niestety zawiodłam się :(
książka trochę historyczna, a ja takich nie lubię.
Nie przeczytałam do końca.
była to moja pierwsza książka Sylvi :)

„Obudzone pragnienia” Sylvia Day
Akcja powieści rozgrywa się dziewiętnastowiecznej Anglii. Jessika główna bohaterka zarazem młoda wdowa po śmierci męża wyrusza w podróż by zaznać w końcu prawdziwe życie . Powieść lekka w czytaniu pełna romantyzmu i namiętności.Naprawdę dobrej jakości książka godna polecenia.
"Miłość na którą warto czekać…
Ile razy marzyłaś o tym, by...

Książkę dostałam w prezencie od męża. Gdy zobaczyłam nazwisko autorki pomyślałam - Cross, mhm. Książka przeleżała na mojej półce pół roku, sięgnęłam po nią, jako że panował u mnie momentalny brak świeżych książek. Po przeczytaniu ,,obudzonych pragnień,, znów skarciłam siebie ,,Nie oceniaj książki po okładce" :) Fabuła poprowadzona dobrze i ciekawie - szczególnie równoległy...

• 2014
  • 2013