Wielki śmiech po żydowsku

Okładka książki Wielki śmiech po żydowsku Robert Stiller
Okładka książki Wielki śmiech po żydowsku
Robert Stiller Wydawnictwo: Weltbild rozrywka
rozrywka
Weltbild
2010-02-23
2010-02-23

Okładka książki Zwierzydełka Daniel Mróz, Robert Stiller
Zwierzydełka Daniel Mróz, Robert...
Okładka książki Żeglarze z dżungli. Jedyna w świecie antologia literatury malajskiej Robert Stiller, praca zbiorowa
Żeglarze z dżu... Robert Stiller, pra...

Szukasz dobrej lektury na spokojny zimowy wieczór? Może wolisz coś zabawnego i lekkiego, by odpędzić troski? A może potrzebujesz mądrych, celnych, ironicznych obserwacji świata? Nie? To może coś dzięki czemu będziesz śmiać się do rozpuku, by potem błysnąć w towarzystwie świetnym żartem i celną ripostą?
Ta książka przyda się na każdą z tych okoliczności. Na dobrych paruset stronach Robert Stiller spisał esencję żydowskiej mądrości i humoru. Zanurzenie się w takiej lekturze, to przyjemność i wartościowo spędzony czas. Polecam na prezent i dla siebie samego/samej.

Ta książka przyda się na każdą z tych okoliczności. Na dobrych paruset...

Ta książka to prawdziwa rewelacja. Odkąd mam tę książkę, zaglądam do niej regularnie, by śmiać się do rozpuku! Moi przyjaciele dzięki tej książce poznali, co znaczy szlachetny szmonces, niekiedy zgryźliwy, niekiedy autoironiczny, zawsze najwyższej klasy. Znakomita książka pod choinkę w tych ponurych czasach. Śmiejmy się wraz z autorem!

Bardzo pięknie wydana książka przedstawiająca humor żydowski w unikalnie skomponowanej formie, wzbogacona przez umiejętnie przemyślane komentarze autora, nie tylko obejmująca i przedstawiająca ten fenomenalny humor geograficznie zakresem z wielu różnych stron świata ale również dająca się czytać na wiele sposobów i obejmująca szeroka gamę aspektów z życia. Idealna na prezent zawsze.

Mogę powiedzieć, że czekałem na taką pozycję bardzo długo. Żałuję, że dopiero teraz, w jesieni życia, mogę się nią delektować. To naprawdę wspaniała książka, a humor dziś potrzebny jest wszystkim. Mogę ją polecić każdemu.

Pięknie wydana książka , idealna na prezent z poczuciem humoru . Wracam do niej za każdym razem kiedy zapominam co to dystans do wszystkiego co nas otacza jak i samej siebie , przedstawia humorystyczne spojrzenie na temat wielu ważnych kwestii .

Wspaniała książka z przeogromną dawką humoru. Będę do niej wracał z przyjemnością.

Książkę zamówiłam i czekam na nią z wypiekami.
Wiem, że będzie wspaniała. A czytając puszczę "Skrzypka na dachu" lub Cohena.
Ale o tym napiszę oddzielnie.
Pozdrawiam przyjaciół "lubimy czytać".

Halina

Książkę zamówiłam i czekam na nią z wypiekami.
Wiem, że będzie wspaniała. A czytając puszczę "Skrzypka na dachu" lub Cohena.
Ale o tym napiszę oddzielnie.
Pozdrawiam przyjaciół "lubimy czytać".

Halina

Początek wspaniały, ocieram wesołe łzy, po kolacji c.d.

Początek wspaniały, ocieram wesołe łzy, po kolacji c.d.

Śmiech przez łzy...
I wdzięczność...
za tę książkę i inne Roberta Stillera
Nie ma już Autora i świata żydowskiego o którym pisał...

Śmiech przez łzy...
I wdzięczność...
za tę książkę i inne Roberta Stillera
Nie ma już Autora i świata żydowskiego o którym pisał...

Bardzo dobra książka na każde czasy.Uniwersalne poczucie humoru sprawi ,że każdy znajdzie coś dla siebie.Nie trzeba przeczytać jej w całości za jednym razem tylko dozować w małych lub większych porcjach jak dobry deser.Polecam serdecznie.Adam

• Kupione-2021
  • Mam (papierowe)
  • __Poczekalnia humor
  • Pozostałe
  • Niebeletrystyczne

Robert Stiller Wielki śmiech po żydowsku, czyli wczorajszy i dzisiejszy świat w tysiącach dowcipów i dykteryjek żydowskich Zobacz więcej