Up to Me

Okładka książki Up to Me M. Leighton
Okładka książki Up to Me
M. Leighton Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: The Bad Boys (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Bad Boys (tom 2)
Berkley Books
2013-08-06
2013-08-06

Autorka chyba zaczyna zmieniać gatunek powieści z literackiej fikcji na fantastykę, bo rozwinięcie fabuły w drugiej części jest nie prawdopodobne. Ja rozumiem, że autorka z każdą częścią chce szokować, ale tych szoków chyba jest za wiele jak na jeden tom. W każdym razie część jest wciągająca, chodź historia robi się już naciągana, szczególnie niesamowite zmiany osobowościowe niektórych bohaterów i ta historia z przeszłości zaczyna się składać w ... coś dziwnego. Tak po za tym jeśli komuś spodobała się pierwsza część warto sięgnąć po drugą :)

Druga część nie powala na kolana. OK jest sporo gangsterskich akcji, ale tu Olivia zastanawia się tylko czy powiedzieć Cahowi, że go kocha i takie tam
No i jest też dużo gorącego sexu. Po za tym pojawia się kilka nowych osób, a nie które zmieniają się ciekawe czy trwale.

To kontynuacja losów bohaterów z pierwszej części. Oczywiście nadal jest to romans, jednak wątek kryminalny staje na pierwszym miejscu i wokół niego kręci się cała akcja. Dzieje się tak wiele, że ledwie nadąża się za zwrotami akcji. A cała książka opowiada tylko o 4 dniach z życia bohaterów :) Autorka ponownie zaskakuje. Ponadto wprowadza nową postać - przystojniaczka, który podbija serca czytelniczek. Za ciekawą, żywą akcję 7 gwiazdek.

nie wierzę, zaczęłam czytać i już takie wow, bo Tyran jest miła. se myślę tak jak Olivia, że coś kombinuje. dskjhs a później kolejny szok. porwali Marrise? dobrze suce. wcale mogli by jej nie ratować, ani się nie litować. a później? później podobała mi się pierwsza scena seksu w hotelu, mru. a później jest szok i to podwójny, takiego czegoś się nie spodziewałam. Nash jednak żyję i jest ich aż dwóch, a do tego Gavin! nie wytrzymanie! a w ogóle muszę zwrócić uwagę na to jaka jest Olivia, a jaka jej matka. ona nie mogła jej urodzić, kogoś tak fajnego. a tak sobie po tej rozmowie Liv z Ginger myślę, że może ona upoluje Gavina? hmm? a potem akcja przyśpiesza i jesteśmy w trakcie negocjacji Cash, Nash, rosjanin, porwanie Olivii. a śmiałam się najbardziej kiedy Ginger wpadła do Oliwi i jej komentarz o trojaczkach, i to jak klepnęła w tyłek Nasha ahahahahaha, najlepsza! trochę jestem zniesmaczona Nashem, nie wiem co on planuje i przez to szkoda mi Casha, za to wszystko co zrobił tak się odwdzięczać, ale cóż. ta część zdecydowanie lepsza od pierwszej!

Druga część trylogii Bad Boys, dorównuje pierwszej pod każdym względem - jest świetna.

"Up to Me" to bardzo czarujący i uwodzicielski romans, w którym nie brak pikantnych momentów, dzięki którym policzki nabierają koloru. Jest to również historia o tym, że od pewnych uczuć nie da się uciec. Należy je zaakceptować i po prostu się nimi cieszyć. Śledząc kontynuację losów bohaterów z "Down to You", pierwsze co przychodzi mi na myśl to "Awww, ale słodziaki!" :)

Poza rewelacyjnym wątkiem miłosnym, w "Up to Me" mamy też akcję w stylu porwanie, strzelanina itp. To taki lekki dreszczyk emocji, fajnie wkomponowany w całość. Autorka postarała się również o zafundowanie czytelnikowi lekkiego szoku, ale jakiego, to już nie zdradzę. W książce nie brak również humoru, chodzi mi głównie o niektóre myśli bohaterów.

Niestety jest kilka niedociągnięć. Niektóre sytuacje, czy też zachowania i reakcje bohaterów rozegrałabym trochę inaczej, ale mimo tego, książkę bardzo przyjemnie się czyta. Przymykam oko na te małe niedociągnięcia, bo jestem oczarowana świetnie nakreślonym wątkiem miłosnym oraz samymi głównymi bohaterami, których baaardzo polubiłam.

Już nie mogę się doczekać, aby sięgnąć po kolejną część!

Książka porywa od samego początku. Akcja trzyma w napięciu, a niektóre zwroty wydarzeń zaskakują. Mimo wszystko można się dopatrzyć kilku niedociągnięć... Jednak nie rzucają się one w oczy.

Świetna kontynuacja. Dzieje się w niej tak wiele, że autorka naprawdę mogłaby zwolnić i dać odetchnąć. Nie ma ani chwili na nudę. Same niespodzianki :) Mam nadzieję, że tom III będzie jeszcze lepszy :)

1 część supr, z niecierpliwościa czytałam 2, ale chyba jednak nie przepadam za kontynuacjami, kurcze czegos mi po prostu braowało.

Ksiązka nie zachwyciła mnie aż za nadto. Druga część to przede wszystkim wątek mafii o księgi porwanie seks... Najciekawszy moment to nagłe pojawienie sie żywego brata Nascha.Jak dla mnie trochę przewidywalna. Ogólnie polecam.

• 2015
  • New Adult