Smerfetka

Peyo Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Smerfy Seria: Peyo Creations literatura dziecięca
La Schtroumpfette
Egmont Polska
smerfy Gargamel
La Schtroumpfette
Smerfy
literatura dziecięca
Peyo Creations
smerfy Gargamel

nie uwierzycie ale już nie pamiętałam skąd się wzięła smerfetka w wiosce smerfów. czytając dzieciom przypomniałam sobie i w związku z tym ta książka to nie była gratka jedynie dla dzieci.
Sama książka bogato ilustrowana, krótkie teksty na pojedynczych stronach i pełno akcji. Coś co dzieciaki lubią najbardziej. Myślę że spokojnie mogę polecić każdemu

Kolejny dowód, jak cykl książeczek może zaciekawić, nawet tych, którzy nie znają czytanej bajki z telewizji. Tak jest w przypadku mojego małego czytelnika. Uwielbia smerfy, a nigdy ich na ekranie nie oglądał (wiem, to nieprawdopodobne, a jednak :))
Mamy ogromny wybór bajek i telewizyjnych i książkowych, więc warto sięgać po różne. Smerfy są kultowe, wszyscy wiemy. I stało...

Październik zaczęłam od lekkiej i przyjemnej lektury jaką jest bajka o Smerfetce i wiosce Smerfów. Na pewno wszyscy pamiętacie uroczą wieczorynkę, nie ukrywam, że była to jedna z moich ulubionych dobranocek obok Muminków. Z uśmiechem na twarzy wygrzebałam tę książeczkę z mojej zakurzonej biblioteczki.

"Smerfetka" jest jedną z bajek z całej serii o nazwie "Smerf". W jej...

• Dla dzieci
  • A1) Bajki☼