Wyścig z czasem

Okładka książki Wyścig z czasem
Linda Winstead Jones Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Rodzinne sekrety (tom 11) Seria: Harlequin Saga literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Rodzinne sekrety (tom 11)
Harlequin Saga
Julita Mirska
harlequin

Okładka książki Strefa mroku Evelyn Vaughn, Karen Whiddon, Linda Winstead Jones
Ocena 6,0
Strefa mroku Evelyn Vaughn, Kare...

Super książka, jak wszystkie książki które przeczytałam na razie o super piątce. Podobała mi się historia, była lekko inna bo Luka jest wdowcem i ma córkę, to dla Faith nie stanowiło problemu. Odniosłam wrażenie, że Luke'a miał za niską samoocenę na tle inteligentnej, zamkniętej w sobie Pani epidemiolog. Ale wszystko świetnie się skończyło, choć bałam się że Ona w ciąży wyjedzie na Brunhię bez niego, ale się myliłam. Podobał mi się wątek śladu życia Connora!!! co okaże się w kolejne części ;)

Dodaj cytat z książki Wyścig z czasem