Falling for the Ghost of You

Nicole Christie Wydawnictwo: Amazon Digital Services literatura piękna
Amazon Digital Services
2012-10-28
2012-10-28

Gdy Violet wraca po wakacjach do domu jej świat wywraca się do góry nogami. Chłopak ją rzuca a jej matka zamierza wyjść za człowieka którego dopiero poznała. Wszystko się zmienia gdy poznaje jej przyszłego brata . Stara trzymać się z daleka od przystojnego Zanea i traktować go jak brata jednak sprawy wymykają się spod kontroli. Gdy jest zmuszona z nim zamieszkać oboje zbliżają się do siebie i oboje zapominają że niedługo będą rodzeństwem. Książka dość ciekawa i zaskakująca pod koniec. Bardzo polecam

Generalnie książkę uważam za udaną jednak zakończenie trochę mnie rozczarowało. Liczyłam na większy dramat w związku z wybaczeniem głównemu bohaterowi. Ale cóż nie można mieć wszystkiego w każdej książce

Słodka i zabawna. Akcja daje radę, bohaterowie sympatyczni. Na poprawę humoru, idealna :)

Książka jest zabawna, że tak to ujmę. Główna bohaterka na wstępie wpada w ciąg niefortunnych zdarzeń i ma niesamowity sposób opowiadania tego. Uwielbiam historię Violet i Zane. Może i jest podobna do wielu innych, które pojawiły się już na rynku, ale jest opowiedziana z ogromną dawką humoru. Polecam.

Nie spodziewałam się niczego szczególnego, a jednak...
Momentami płakałam ze śmiechu, te rozmowy przy kolacji z matką :D
Szkoda że końcówka ograniczona do minimum, mogłaby być z tego cała seria. A tak, jeden z najciekawszych momentów książki właściwie nie istnieje!!! Ale i tak polecam!

Nie spodziewałam się niczego szczególnego, a jednak...
Momentami płakałam ze śmiechu, te rozmowy przy kolacji z matką :D

Książka przypadła mi do gustu, tak iż żałuję, że nie ma kolejnej części. Violet i jej mama to po prostu duet wybuchowy. Te obie kobiety potrafiły mnie rozbawić do łez. Książka z lekka przedstawia "zakazaną" miłość, w której niestety główna bohaterka jest nieco dziecinna. Ale wszystko nadrabia Zeyn :) Mimo wszystko jest ciekawa i nigdy nie spodziewałabym się kilka z zdarzeń jakie się tam wydarzą.

Trochę to wszystko za bardzo dziecinne.
Zachowanie głównej bohaterki było bardzo irytujące, robiła z siebie idiotkę na każdym kroku co nie za bardzo mi się podobało.
Książka oczywiście nie jest taka zła, lekka, szybka i na pewno nie jest to historia do której będę chciała wrócić ;)

Trochę to wszystko za bardzo dziecinne.

Mocno zarysowane postacie.Zabawne dialogi, zwłaszcza głównej bohaterki i jej mamy. Książka opisana ciekawie, nie czułam irytacji a przedzieranie się przez kolejne wydarzenia nie stanowiło problemu. Ciekawy wątek z autorską twórczością głównej bohaterki. Książka przy której często się śmiałam. Jeden z lepszych romansów.

Książka bardzo fajna. Rodząca się miłość pomiędzy przyszywanym rodzeństwem z tajemnicą w tle. Zane mógł w końcu być sobą bez sznurka fanek i reporterów za sobą więc trochę go rozumiem ale... powinien jej powiedzieć, choć sam delikatnie dawał jej znaki że powinien trzymać się z daleka, że może złamać jej serce. Potyczki słowne i paplanie Violet i jej mamy są niesamowite. Trochę szkoda mi Lauren, ma wspaniałą córeczkę ale będzie wychowywać ją sama , nawet najtroskliwsza babcia i ciotki nie zastąpią dziecku ojca, a niestety ten okazał się żonatym łajda.kiem- bo jak inaczej można nazwać nauczyciela który nie inaczej jak wykorzystał uczennicę, poniekąd spaprał jej młodość. Ale bez narzekania, wracając do Violet i Zane mają swoje żyli długo i szczęśliwie w świetle reflektorów.

Powrót Violet z wakacji do rodzinnego miasta nie mógł być bardziej upokarzający. W jednej chwili dowiaduje się, że była zdradzana przez chłopaka, a w drugiej kompletnie kompromituje się przed przystojnym nieznajomym. Na dodatek jej mama postanowiła ułożyć sobie życie na nowo z dopiero co poznanym mężczyzną. Czy może być gorzej?
Owszem może! Po wielu kompromitujących i żenujących chwilach okazuje się, że że przystojny nieznajomy odegra większą rolę w życiu Violet niż oboje planowali.
Ksiązka nie jest rewelacyjna, ale miło się czyta. Dla osób lubiących New Adult w sam raz.
(p.s. uwielbiam mame Violet i jej komentarze podczas stresujących chwil :) Dzięki niej ta opowieść była dużo ciekawsza i zabawniejsza)

Owszem może! Po wielu kompromitujących i...

• New Adult
  • 2015