Ostatnie sprawy Gordianusa. Werdykt Cezara. Gladiator umiera tylko raz. Triumf Cezara

Steven Saylor Wydawnictwo: Rebis powieść historyczna
The Judgment of Caesar, A Gladiator Dies Only Once, The Triumph of Caesar
powieść historyczna
Janusz Szczepański
starożytny Rzym

Juliusz Cezar u szczytow władzy.Chaos przycichl,nasiliło się spiskowanie.Rzym w pełnej krasie czasów antycznych i Gordianus w szczytowej formie

Wydanie w nowej szacie graficznej. Bardzo polecam wszystkim wielbicielom klasycznych kryminałów. Saylor jest świetnym pisarzem, rewelacyjnie prowadzi akcje i do tego tłem jest cywilizacja Imperium Romanum. Nie można się oderwać.

• Kryminał
  • Jest w bibliotece nr 13, Kielce