Magia indygo

Richelle Mead Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Kroniki krwi (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
Kroniki krwi (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Monika Gajdzińska
wampiry kroniki krwi

Bohaterowie przechodzą wielkie rewolucje w życiu i to jest genialne. Nowe problemy, obowiązki, ten sam świat, ale widziany w kompletnie nowy sposób, rozwinięcie tego wszystkiego. I niebezpieczeństwo.

Sydney jest rozdarta pomiędzy tym, czego uczyli ją alchemicy, a tym, co podpowiada jej doświadczenie i… serce. Zżyła się z podopiecznymi w Palm Springs i nie potrafi myśleć o przyjaciołach jak o wynaturzonych i złych istotach. A szczególnie nie potrafi tak myśleć o Adrianie. Wie, że ich związek nie jest możliwy, ale nawet sama przed sobą nie może zaprzeczyć, jak się czuje w...

Iwaszkow <3 Najcudowniejsza postać "pod słońcem" <3

Pomysł ciekawy, ale nie na tyle żebym sięgnęła po kolejny tom. Porzucam historię Strażniczki i Vampira - niech im się dobrze wiedzie, a wesołe dialogi nadal trwaja ;)

Miłość, intryga, wampiry i czarownice. Coraz lepiej :)

Interesująca książka z wieloma intrygującymi scenami i rozbawieniem z niej płynące. Polecam każdej osobie, która potrzebuje jakiejś dobrej, lekkiej lektury, by się rozluźnić po stresującym i melancholijnym dniu.

Książka świetna, jak poprzednie części. Polecam

Dialogi. Postaci. Gagi sytuacyjne. Wszystko to - wraz z głównymi wątkami - skłania mnie do wydania werdyktu o nazwie "uśmiałam się i chętnie do tego powrócę". Dla pewnych książek warto.

Porządny kawałek literatury młodzieżowej (i nie tylko). Polecam :)

Dyskusje

1 911