Mroźny grudzień

Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Cykl: MacGregorowie (tom 7) literatura obyczajowa, romans
In from the cold
Ewa Górczyńska
Harlequin
In from the cold
MacGregorowie (tom 7)
literatura obyczajowa, romans
Ewa Górczyńska

powiem tak, czytałam już lepsze ksiązki tej Autorki, ale ta akurat książka daje najwięcej do myślenia, jeśli szukacie nie tylko pięknej powieści, ale też ciekawej to ta jest najmocniejsza, zdecydowanie. Biorąć pod uwagę inne kryterium, a więc dobrej zabawy i relaksu przy powieści są lepsze pozycje Autorki. Z pewnością warto przeczytać tą książkę, choć może nie jako priorytet.

Fajne. Inaczej się to czyta, ale podoba mi się.

Trochę inny styl pisania nawet nawet

• Nora Roberts
  • Romans
  • Ebooki
  • Czytnik
  • 2019
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Mroźny grudzień