Mroźny grudzień

Okładka książki Mroźny grudzień
Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Cykl: MacGregorowie (tom 7) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2001-01-01
Ewa Górczyńska

Okładka książki Moje, twoje i... nasze Ann Major, Nora Roberts, Dallas Schulze
Ocena 6,1
Moje, twoje i.... Ann Major, Nora Rob...
Okładka książki Księżniczka i czarownica Lucy Gordon, Nora Roberts
Ocena 5,9
Księżniczka i ... Lucy Gordon, Nora R...

Podobnie jak w części 6-tej jest tu raczej romans historyczny ocierający się o wydarzenia określane jako "Herbatka bostońska" z 1774r. Walka z Anglikami w Nowym Świecie i miłosne losy potomków klanu MacGregor. w harlequinowym wydaniu. Można przeczytać ale szału nie ma.

Troche inaczej mi się czytało, co nie znaczy ze złe. Było dobrze

Troche inaczej mi się czytało, co nie znaczy ze złe. Było dobrze

powiem tak, czytałam już lepsze ksiązki tej Autorki, ale ta akurat książka daje najwięcej do myślenia, jeśli szukacie nie tylko pięknej powieści, ale też ciekawej to ta jest najmocniejsza, zdecydowanie. Biorąć pod uwagę inne kryterium, a więc dobrej zabawy i relaksu przy powieści są lepsze pozycje Autorki. Z pewnością warto przeczytać tą książkę, choć może nie jako priorytet.

Fajne. Inaczej się to czyta, ale podoba mi się.

Fajne. Inaczej się to czyta, ale podoba mi się.

Trochę inny styl pisania nawet nawet

Trochę inny styl pisania nawet nawet

Dodaj cytat z książki Mroźny grudzień