The Course of True Love (and First Dates)

Okładka książki The Course of True Love (and First Dates) Cassandra Clare
Okładka książki The Course of True Love (and First Dates)
Cassandra Clare Wydawnictwo: Margaret K. McElderry Seria: The Bane Chronicles fantasy, science fiction
The Bane Chronicles
Margaret K. McElderry
2013-11-19
2013-11-19

Na półkach: , , , , , ,

Mowa tu o pierwszej randce Aleca i Magnusa, z początku niezbyt udanej ale zakończonej fantastycznie. Clary przybliża nam dokładnie usposobienie Aleca, jego delikatną stronę. Wiecznie wycofany, niepewny postanawia zaprosić czarownika na randkę i o dziwo ten się dziwi. Magnus na początku specyficznie podchodzący przekonuje się, że to byłą najlepsza rzecz jaką zrobił.
Alec udowadnia mu, że nie każdy Nephilim to zabójca który stoi ponad każdym.
Jak by było więcej pikanterii to dała bym 10 gwiazdek :)

Alec...

W tym opowiadaniu mowa będzie o... pierwszej randce Magnusa i Aleca! Kocham tą parę, a kiedy dowiedziałam się o tym opowiadaniu, uznałam, że kwestią życia i śmierci dla mnie będzie jego zdobycie i przeczytanie. I tak oto stałam się jego dumną posiadaczką. Nie rozczarowałam się choć liczyłam na nieco pikantniejsze sceny. Mężczyźni upewnili się co do własnych uczuć i pokazali od każdej strony(polecam piosenkę o dupci:)).

Fajnie, że można było przeczytać więcej o Magnusie i Alec'u. :3 Zdecydowanie wszystkie te kroniki nie zachwyciły mnie tak jak sobie to wyobrażałam zanim przeczytałam.

Podsumowujace opowiadanie ale zarazem najlepsze. To tutaj najbardziej bliski postaci Magnusa z DA i DM jest czarownik. Fabula konkretna,trzymajaca sie calosci. Super!

Tu wystarcza tylko jeden komentarz: Awwwww ♥ ;c

Tu wystarcza tylko jeden komentarz: Awwwww ♥ ;c

• Ebooki
  • Po angielsku

Dodaj cytat z książki The Course of True Love (and First Dates)