Gender - film - media

Okładka książki Gender - film - media
Elżbieta OleksyElżbieta Ostrowska Wydawnictwo: Rabid nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Rabid
2001-01-01
2001-01-01
gender film oleksy ostrowska

Okładka książki Literatura na Świecie nr 5-6/1987 (190-191) Marcin Cieński, Leszek Engelking, Lea Goldberg, Dorota Głowacka, Jerzy Jarniewicz, Robinson Jeffers, Sławomir Magala, W.S. Merwin, Henry Miller, Elżbieta Oleksy, George Orwell, Włodzimierz Paźniewski, Walker Percy, Ezra Pound, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Wacław Sadkowski, Piotr Siemion, Andrzej Sosnowski, John Kennedy Toole
Ocena 8,0
Literatura na ... Marcin Cieński, Les...