The Shadow Throne

Jennifer A. Nielsen Wydawnictwo: Scholastic Cykl: Trylogia władzy (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Scholastic
Fałszywy książę Król uciekinier
Trylogia władzy (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Fałszywy książę Król uciekinier

Jeżeli chcesz przeczytać tę książkę w języku polskim napisz do mnie :)

Świetne zakończenie trylogii, jestem usatysfakcjonowana i niezmiernie zadowolona.
Uwielbiam Jarona, jego humor, spryt i przebiegłość. Reszta bohaterów również wzbudziła moją sympatię.
Całość ogólnie jest lekka ale fabuła ma w sobie wszystko co potrzeba. Jest akcja, jest humor a także smutek.
Książka być...

- tłumacznie książki

Na półkach: , , , ,

Perfekcyjna, cudowna :) Cieszę się, że mogłam przeczytać w oryginale. Fantastyczna trylogia... gorąco polecam.

Na półkach: , , , , , ,

Cudowna książka!
To pierwsze uczucie po jej przeczytaniu. Spędziłam nad nią dużo czasu przez język, który nie jest moim konikiem i na pewno bym nie dała rady jej przeczytać, gdyby nie była tak ciekawa. Było warto.
Niestety ta książka miała swoje plusy i minusy. Może zacznę od plusów;
- ciekawa fabuła i bohaterowie, których nie da się nie lubić, mówię serio. Pierwsza seria...

wiecie kiedy i czy w ogóle ta część zostanie przetłumaczona na język polski?

• Czekam na polskie wydanie!
  • Czekam na polskie wydanie
  • Do kupienia