rozwiń zwiń

Dyskusje o książce W pogoni za proroctwem

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najlepsze według was książki młodzieżowe.
"Z budy. Czy spuścić ucznia z łańcucha?" Dariusza Chętkowskiego. Ja czytałam ją dawno, gdy sama uczęszczałam do szkoły, ale poleciła mi ją moja ukochana polonistka, a dla mnie jej każde słowo było niemalże święte. Jest to książka w sam raz na obecne chore czasy...
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2020)
Witam, chętnie wymienię książkę pt. Przeznaczenie puka do drzwi na jakąś inną. Jestem otwarta na propozycje 😊 Książka jest nowa, nie czytana ani razu.  Przeznaczenie puka do drzwi Przeznaczenie puka do drzwi
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2020)
Wymienię książki (istnieje możliwość wymiany 2 za 1 lub 3 za 1).  Masa o kobietach polskiej mafii  Manwhore  W otchłani  Alive/Żywi  Alight/Rozpaleni  Twoim śladem  I że cię nie opuszczę
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2019)
Sprzedam:  Świat podziemi Świat podziemi  Konsekwencje pożądania  Konsekwencje namiętności  Tajemnica
5 lata temu
Pokazuje 6 z 15