Miętowy pocałunek

Okładka książki Miętowy pocałunek Kelly McKain
Okładka książki Miętowy pocałunek
Kelly McKain Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Tęczowa Piękność (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Tęczowa Piękność (tom 1)
Akapit Press
2013-08-16
2013-08-16

Po okładce i opisie z tyłu,sądziłam,że historia ta,będzie cukierkowa,wszyscy i wszystko idealne...ale nie.Długi,w jakie popadła rodzina Abbie,są większe niż myślałam.Potem dochodzi jeszcze nowa szkoła,znajomi oraz stety czy niestety- pierwsza miłość.
Ta pozycja naprawdę mi się podobała,nie jest wybitną książką,ale za to,bardzo dobrą.Czyta się ją szybko i przyjemnie. Polecam z całego serca 💞💞💞

Książka "Miętowy pocałunek" jak dla mnie strasznie wyidealizowana no ale w końcu jest dla mniejszych osób? Mimo tego że przeczytałam ją w wieku 15-lat spodobała mi się ale nie mogę powiedzieć że "bardzo" Niektóre momenty już poprostu nudziły a koniec jak dla mnie był wręcz przewidywalny.Czytając tą książke nie raz się zaśmiałam :)

Abbie, Saff i Gracie wraz z mamą zmieniają miejsce zamieszkania...:D Przy okazji zmienia się ich styl życia, ale przede wszystkim same bohaterki...:) Poznają nowych, empatycznych przyjaciół, na ich pomoc zawsze będą mogły liczyć...:D Oczywiście nie zabraknie też miłości... <3 W kim zakocha się Abbie i czy to uczucie przetrwa?... Przekonacie się czytając 1 t. serii: "Tęczowa Piękność"!!!! :D Lektura dla każdego, relaksująca, pełna humoru!!!!;)Szczerze naprawdę polecam!!!!! :D Zabieram się za 2 tom!!! ;) :D

Fajniutka, milutka książka. Umilacz czasu. Sięgnęłam po tę książkę, gdyż czytałam "To ja Lucy" i bardzo mi się podobała cała ta seria. "Tęczowa Piękność" również bardzo mi się podobała. Polecam ją wszystkim potrzebującym lekkiej lektury :DD

Od razu jak zobaczyłam tą książkę i przeczytałam opis, chciałam ją wypożyczyć. Zachęciło mnie też to, że autorką jest Kelly McCain, która napisała świetną serię "To ja Lucy". Książka ta przypadła mi do gustu i na pewno sięgnę po kolejne części, ponieważ Lubię tego typu książki.

Bogate, piękne, inteligentne, mające wszystko, czego zapragną.
Z tym już koniec.
Biedne, bez grosza w portfelu, bez pracy, nie mające pieniędzy na czynsz.
Czy widzicie jakąś różnice? Z pewnością. Każdy wolałby być w pierwszej sytuacji. Nikt nie chcę być biedny. Ale taki los.
3 córki i matka + dodatek w postaci Marka :) razem przetrwają wszystkie trudne chwile i rozpoczną życie od początku.

Bogate, piękne, inteligentne, mające wszystko, czego zapragną.
Z tym już koniec.
Biedne, bez grosza w portfelu, bez pracy, nie mające pieniędzy na czynsz.

Miętowy pocałunek to pierwsza część "dziewczyńskiej" serii o przygodach trzech różniących się od siebie sióstr, wśród których prym wiedzie optymistycznie nastawiona do życia Abby. Miłość, moda, kosmetyki, uroda, a przede wszystkim wkraczanie w dorosłe, odpowiedzialne życie.
Czyta się lekko i przyjemnie.Zdecydowanie można polecić zakochanym nastolatkom.

Czyta się lekko i przyjemnie.Zdecydowanie można polecić zakochanym nastolatkom.

Seria "To ja Lucy" Kelly McKain podobała mi się bardziej niż pierwszy tom tej serii.Tutaj główna bohaterka czasami przesadzała.Mimo wszystko historia ciekawa-lubię tego typu książki,bo czasem można oderwać się od rzeczywistości,odczuwając tylko radość(a nie smutek czy złość)z wcielania się w bohatera.Historia jest dość typowa,choć urozmaicona oryginalnymi elementami.Jest w sumie jeden wątek główny(rozwód rodziców i życie po nim)oraz dwa poboczne(miłość i "Tęczowa Piękność")
Polecam!

• Wypożyczone
  • ☆ Literatura zagraniczna
  • Have
  • Porażka
  • Z biblioteki...Lubartów Filia nr.1
  • Bajki

Dodaj cytat z książki Miętowy pocałunek