Służąca Przewodnicząca #1

Okładka książki Służąca Przewodnicząca #1 Hiro Fujiwara
Okładka książki Służąca Przewodnicząca #1
Hiro Fujiwara Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: Służąca Przewodnicząca (tom 1) komiksy
komiksy
Służąca Przewodnicząca (tom 1)
会長はメイド様! (Kaichou wa Maid-sama!)
J.P. Fantastica
2013-12-04
2013-12-04
Paweł Dybała
komedia romans szkolne życie shoujo manga

Świetne, mocne postacie plus dużo humoru - świetny przepis na świetną mangę. Rzadko sięgam po romanse, ale jak już sięgam to oczekuję czegoś takiego.

Zdecydowanie polecam! W tej mandze znajdziecie wszystko, dobry humor, przezabawnych i z charakterem bohaterów, dużo akcji oraz o wiele więcej. One shot pod koniec bardzo mi się podobał oraz dodatek pod koniec mangi. Widać, że autorka włożyła w to swoje serce. Cudownie stworzona manga. Bardzo dobrze się bawię czytając tę serię ☺️

Jest to moje pierwsze zetknięcie z mangą. Wcześniej oglądałam anime dlatego może łatwiej było mi czytać mangę, chociaż bardzo ciężko mi sie bylo odnaleźć w kolejnosci wypowiedzi i kolejnosci czytania w ogole ! Ale jak sie przemeczylam te pare stron to potem moglam na nowo przeżywać niesamowita historie! Pelna humoru i milosci - czyli to co lubię najbardziej. Biore sie za kolejne tomy, bo troche uzalezniające to jest...

Bardzo polecam, główny problem tej mangi jest sam w sobie zabawny, a bohaterowie i dialogi są świetni.

Równie szalona komeda romantyczna co ,,Pocałuj jego kolego" Junko. Pierwszy raz tą historię zobaczyłem na anime emitowanym na 2x2. Uwielbiam ogólnie tę parę, tak jak innych bohaterów. Jak zwykle J.P.Fantastica trzyma poziom.

Trafiłam na nią zupełnym przypadkiem widzac tę pozycję u jednej ze znajomych użytkowniczek na LC. Historią tą się zainteresowałam, zaczęłam co prawda od serialu, który tak mi się spodobał, że postanowiłam też poszukać komiksowego pierwowzoru, no i gdy tylko go zdobyłam to wpadłam-przepadłam totalnie.
Misaki jest przeurocza. Nigdy wcześniej nie czytałam mangi, poza Czarodziejką z Księżyca, Pokemonami i Dragon Bullem w podstawówce, nigdy nie oglądałam anime, ale ta historia mnie urzekła i całkowicie wciągnęła.
Przezabawna, pogodna, no i ślicznie narysowana.
Sama przyjemność.

Misaki jest przeurocza. Nigdy wcześniej nie czytałam mangi, poza...

Na półkach: , , , , , , ,

Świetna manga!
Misaki jest twardą dziewczyną. I trochę odnajduje w niej siebie. Sama nie wiem jak jej się udaje być miła dla tych wszystkich facetów.
Usui za to mnie rozbraja. Ten koleś jest dobry.
Dodatkowa historia też mi się podobała. Ciekawe, co dalej.
Gorąco polecam!!!

Świetna manga!
Usui za to mnie rozbraja. Ten koleś jest dobry.
Dodatkowa historia też mi się podobała. Ciekawe, co dalej.
Gorąco polecam!!!

Lekka i zabawna komedia na poprawę humoru. Ciekawi bohaterowie. Tak naprawdę nie ma co się rozpisywać. „Służąca przewodnicząca” nie jest jakimś ogromnym dziełem, co za zadanie ma zmienić nasz światopogląd. Jest romansem z dużą ilością humoru i w tej kwestii spełnia swoje zadanie. Polecam również anime.

Miły powrót do moich początków z mangą i anime.
Pierwszy raz wzięłam się za mangę Kaichou wa maid-sama (wcześniej widziałam tylko anime). Mangę uważam za rewelacyjną choć mogę przyczepić się do jednej rzeczy... mianowicie ilości tekstu na stronach. Ktoś kot nie miał wcześniej styczności z mangami może się czasem pogubić. Reszta super - kreska, bohaterowie, fabuła - cacy tuk stuk.

Miły powrót do moich początków z mangą i anime.

Ach cudna ta manga. Fajny klimat, ciekawe postacie. Główna bohaterka ma swój rozum. A to już jest coś, hehe.

• Manga

Hiro Fujiwara Służąca Przewodnicząca #1 Zobacz więcej