Moje życie w Puszczy Upiorów

Okładka książki Moje życie w Puszczy Upiorów
Amos Tutuola Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
My Life in the Bush of Ghosts
Wydawnictwo Iskry
1983-01-01
1983-01-01
8320704057
Ernestyna Skurjat
Tutuola literatura nigeryjska literatura afrykańska proza światowa puszcza busz

Okładka książki 19 współczesnych opowiadań nigeryjskich Chinua Achebe, Chukwuma Azuonye, J.P. Clark, Obi Egbuna, Cyprian Ekwensi, Samuel Ifejika, Arthur Nwankwo, Nkem Nwankwo, Flora Nwapa, Gabriel Okara, Felix Okeke-Ezigbo, Christopher Okigbo, Ralph Opara, David Owoyele, Mabel Segun, Mabel Segun, Wole Soyinka, Amos Tutuola
Ocena 6,5
19 współczesny... Chinua Achebe, Chuk...