W stronę Duncton. Księga druga

William Horwood Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Kroniki Duncton (tom 2.2) fantastyka, fantasy, science fiction
Duncton Quest (1988)
Roman Palewicz, Anna Dobrowolska
Zysk i S-ka
animal fantasy krety
Duncton Quest (1988)
Kroniki Duncton (tom 2.2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Roman Palewicz, Anna Dobrowolska
animal fantasy krety

Rewelacyjna książka o pięknym zakończeniu, które na pewno zostanie mi długo w pamięci. Pomimo małego druku szybko przeczytałem tą książkę i uważam, że warto. Na prawdę oryginalna i nawet jeśli nie czytało się księgi pierwszej to śmiało można sięgać po ten tom.

• Przeczytane wielokrotnie
  • Papierowe